2011 m. sausio 3 d., pirmadienis

2010 metų žodis ir nuoširdžiausi linkėjimai!

Šiame įrašė labai, labai norėčiau visiems palinkėti, kad šie nauji dar šilti ir kvapnūs, lyg ką tik iš krosnies išimta duona, kupini vilties, naujametinių pažadų, naujų planų ir idėjų metai būtų būtent tokie, apie kokius širdies gilumoje tyliai ir kartais nedrąsiai, bet visada ir be jokių abejonių svajojame. Tegul jie būna tokie, kad už 362 dienų galėtumėm pasakyti, jog tai buvo patys geriausi metai iš visų pragyventų.

Svajonių išsipildymo jums ir jūsų artimiesiems!


Žinote, tikrai nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Per dvi labai netikėtas savaites be Interneto pagaliau turėjau laiko (!) atsidusti ir ramiai pagalvoti apie besibaigiančius metus, kurie atėjo laibai netikėtai ir dar labiau netikėtai baigėsi. 

Kokie jie buvo tie žaibiški lyg kometa naktiniame danguje 2010-rieji? 
Jei turėčiau pasirinkti vieną žodį, kuris taptų šių 2010-tųjų žodžiu – tai tas žodis skambėtų „privalau“. Būtent tokie jie buvo. Darbštūs. Atsakingi. Nepaliekantys vietos žodžiui „noriu“. Varginantys. Bet... galutinai ne tokie jau ir blogi. Nes kaip ta kometa metai buvo labai spalvingi, pilni emocijų ir tikrai nenuobodūs. 
Šiais metais pirmą kartą gyvenime mačiau, kaip tiltas neatlaiko upės srovės ir griūna lyg būtų pastatytas iš degtukų ir pirmą kartą pajutau džiaugsmą, kad spėjome. Taip pat pirmą kartą gyvenime pamačiau, kur prasideda vaivorykštė – ar žinote, kad ji prasideda vos už kelių žingsnių? Buvo toks jausmas, kad galiu ją paliesti ranka. 
Taip. Tai buvo sudėtingi, bet labai geri metai.

O koks yra jūsų 2010 metų žodis?

5 Comentários:

Anonimiškas rašė...

Mano metai gal kazkuo panasus- daug keliavau, isgyvenau naktini gaisriuka atostogaudama Toskanoj,bet sugebejau is to linksmai pasijuokti.Metai negali buti blogi ar geri- tai tik musu santykis su nutinkanciais dalykais.

Zemaite

Dalia, Septyni virtieniai rašė...

ačiū už palinkėjimus!
O aš nesugalvoju, koks buvo mano 2010 žodis. Vyraujančio negaliu išskirti.
Linkiu, kad 2011 - iems pasibaigius metų žodžiu neabejotinai išrinktum "laiminga"

Dautartė rašė...

Zemaite, tikrai panasus... Visiskai sutinku, kad metai yra metai ir kad kiekvienas ziuri i juos pro savo "akinius".

Dalia, aciu uz grazu zodi siems metams. Stengsiuos igyvendyti :) Tau irgi linkiu, kad tavo siu metu zodis butu tau pats graziausias ir geriausias :)

Dar karta - Laimingu Naujuju, Merginos!

Forelle rašė...

Skiriu šiam tinklaraščiui “Stilish blogger award”

http://forellesreceptai.lt/stylish-blogger-award

rūtuliukas rašė...

Skiriu šiam tinklaraščiui “Stilish blogger award”.

Apie mane

Mano svečiai


Padidinti

Sekėjai

Šiek tiek statistikos


online counter online counter

Šaukštu ir šakute... © 2008. Pakeistas Dicas Blogger šablonas.

Į viršų